چشم شیطون کور ، حال امشبم خوبه . انگار هزاران کبوتر خنده درونم محبوس شده که امشب میخوام همه‌شونو رها کنم . امشب خودمونیم و خودمون . خداروشکر که دیگه قرار نیست فیلم یلدا صد و یک هزار بار دیگه تکرار بشه و بجاش برنامه ی رشیدپور میبینیم و پایتخت ۲ که قراره از شبکه یک پخش بشه . اینم یه نوع خوش حالی کوچک ِ که شاید از نظر یه سری ها مسخره باشه . ولی من هربار که گرفته ام میرم اینستا و Igtv های پایتخت میبینم و دلم وا میشه . گفتم اینستا این مدت هنر پنج انگشت دخترهای مردم دیدم و به دست های خودم نگاه کردم و غصه خوردم . دسر یلدایی چیزکیک یلدایی چمیدونم حکاکی روی هندوانه تزئین یلدایی و هزاران نوع خوراکی که پسوند یلدایی داره . ما یه سال خواستیم هنر به خرج بدیم ، از این مدل ها هست که لیوانو تا نصف پر میکنن از انار بعد یه تیکه خیار میذارن وسطش و سیب به شکل گل میچسبونن بالاش . کلن یچیزی شد که اصلا معده ت نمیکشید بخوریش :/ طفلکی مامانم با به به چه چه خورد !

خلاصه آره خوش به سعادت همسر  اینده که من هیچکدوم از این هنر های اشپزی رو بلد نیستم . و بدا به حال من که حرفی ندارم در جمع خانواده ی شوهر - خواهر شوهر و مادر شوهر پیشفرض????- :/  

خلاصه آره خیلی بخوام هنر به خرج بدم دوتا ساقه ریحون بکارم پای کتلت یا تربچه هارو به شکل قارچ دربیارم . یبار به شکل قارچ دراوردم که با تشویق های پدر دیگه تکرار نکردم :)

یلدایی ,شوهر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نصب و راه اندازی انواع سیستم های ویپ هر چی که بخوای وبگاه رسمی مهندس سعید اسحاق راده سبز اسم زیبا فروشگاه مردم ممبر ارزان و ممبر فیک و واقعی